Balustrady szklane


Balustrady szklane Warszawa
Marka Krystal to gwarancja na lata i najlepsze szklane balustrady w Warszawie. Zapewniamy pełen profesjonalizm całego procesu - od otrzymania zamówienia, poprzez realizację, na montażu kończąc.
Nasze holistyczne usługi to odpowiednie przygotowanie elementów szklanych, konsultacje z Klientem oraz dowóz i montaż balustrady w Warszawie i okolicach.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dlatego też coraz szersze grono Klientów decyduje się na nasze usług w zakresie tworzenia i montażu eleganckich i funkcjonalnych elementów jakimi są szklane balustrady.

W celu szczegółowego omówienia Państwa zamówienia gorąco zachęcamy do kontaktu - marka Krystal to najlepsze balustrady szklane w Warszawie!

Nic bardziej nie pokreśla schodów, tarasów oraz antresoli jak odpowiednie balustrady. Te wykonane ze szkła pomagają zaznaczyć formę schodów, a także nie odstępują od żelaznych pierwowzorów - dają gwarancję solidności i stabilności. Szklane balustrady wykorzystywane są wciąż bardziej wszechstronnie w architekturze i budwnictwie. Szkło montowane jest w mocnych profilach, a pod konstrukcje samonośne przygotowujemy otwory montażowe i mocowania. Górnym wykończeniem mogą być pochwyty z drewna lub stali nierdzewnej. Balustrady wykonujemy z grubego, bezpiecznego szkła hartowanego i laminowanego. Dzięki nowoczesnym maszynom należymy do Polskiej czołówki producentów barier szklanych. Współpracujemy z deweloperami, generalnymi wykonawcami, architektami oraz projektantami wnętrz.

Obserwujemy, iż coraz częściej wybierają oni szklane balustrady jako elementy, którymi wykańczają i dekorują projektowane przez siebie budynki publiczne oraz prywatne - domy, centra handlowe, hale sportowe czy biura. Nic dziwnego - balustrady ze szkła z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako komponent użytkowy i dekoracyjny, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki odpowiedniej obróbce i hartowaniu, szklany materiał staje się odporny nawet na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury, a także wszelkie potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Dlatego też współczesne szklane balustrady często są równie wytrzymałe jak ich drewniane czy metalowe odpowiedniki. Poprzez swoją transparentność, pozwalają światłu na swobodne dostawanie się do danego pomieszczenia i z powodzeniem rozjaśniają każde wnętrze. Co więcej, są one łatwe do utrzymania w czystości, a także pasują do wielu stylów, jakie prezentowane są w polskich domach. Każdemu pomieszczeniu pomogą nadać estetyczny i nowoczesny wygląd. Zapraszamy do kontaktu!
   

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389