Ściany szklane i drzwi


Ściany szklane i drzwi Warszawa
Marka Krystal to producent wysokiej jakości konstrukcji szklanych, takich jak ściany czy drzwi. Wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego tworzone są na indywidualne zamówienie każdego Klienta. Każde zamówienie to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Trwałe i estetyczne ściany i drzwi szklane w Warszawie? Tylko Krystal.com!
Szklane drzwi i ściany to niezwykle plastyczne konstrukcje, które doskonale sprawdzają się zarówno w domu jak i w biurze czy sklepie. Posiadają szerokie zastosowanie i liczne walory zarówno praktyczne jak i estetyczne. Jeżeli poszukują Państwo ciekawych rozwiązań dla swojego domu czy biura serdecznie polecamy szklane ściany i drzwi w Warszawie produkcji marki Krystal!
W naszej ofercie znajduje się nie tylko produkcja ale także dowóz i montaż szklanych ścian i drzwi w Warszawie.
Szkło wraz z modernistyczną architekturą stało się niezbędnym materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Czystość formy, możliwość aranżacji i lekkość to jedne z wielu zalet docenianych przez projektantów. Szkło jako element architektoniczny idealnie się wpisuje zarówno w nowowoczesne projekty jak i we wnętrza, komercyjne, codziennego użytku oraz typu loft. Współpracując z architektami oraz designerami nie zapominamy w fazie projektowania o dostosowaniu naszych produktów do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów. W ramach kompleksowości usług wykonywanych przez naszą firmę, dokonujemy doboru niezbędnych okuć oraz systemów montażowych. Ścianki i drzwi wykonujemy ze szkła hartowanego lub laminowanego o grubości od 8 mm do 15 mm. Wykonane w ten sposób konstrukcje są całkowicie bezpieczne w codziennym użytkowaniu.   

Bezpieczne oraz odporne na wszelkie uszkodzenia. A to dzięki temu, iż zarówno szkło hartowane, jak i laminowane charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością. Bez wątpienia zaletą jest także grubość zabudowy stworzonej ze szkła - jest to przecież materiał o wiele cieńszy niż wszelkie surowce zwykle wykorzystywane podczas budowy ścian, czy używane do wykonywania drzwi. Właśnie dlatego nasi Klienci coraz częściej decydują się na kompleksowe aranżacje, w których stosuje się szklane ściany i drzwi. Całkowicie szklane zabudowy często są wybierane przez tych Klientów, którzy preferują nowoczesny i minimalistyczny styl w swoich pomieszczeniach. Chwalą sobie otwartość i doskonałe doświetlenie przestrzeni, jakie powstaje w danym wnętrzu przy zastosowaniu szklanych materiałów. Podkreślają także możliwość personalizacji poszczególnych paneli, która jest dostępna dzięki zastosowaniu szyb transparentnych, matowych lub z nadrukiem. Dzięki wielu opcjom każdy Klient może zyskać wnętrze pasujące do jego indywidualnego gustu.
 

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389