Kabiny prysznicowe


Kabiny prysznicowe Warszawa
Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie trwałe i ciekawe kabiny prysznicowe w Warszawie? Zapraszamy do współpracy! Marka Krystal to wieloletnie doświadczenie, pasja i zaangażowanie to najwyższej jakości hartowane szkło, z którego wykonujemy trwałe kabiny prysznicowe na lata.
Profesjonalne wykonanie to tylko część naszej współpracy. W ramach naszej oferty przywieziemy Państwu nasz produkt i zamontujemy go dla Państwa. Krystal to więc nie tylko wysokiej jakości kabiny prysznicowe w Warszawie, to kompleksowa obsługa Klienta, pomocna dłoń oraz fachowe porady.
Jeżeli Twoje zlecenie jest nietypowe, chcesz zasięgnąć opinii lub dowiedzieć się więcej na temat naszych usług skontaktuj się z nami.

Dopełnieniem każdej łazienki jest piękna kabina prysznicowa wykonana z przezroczystego, zdobionego lub matowego szkła. Większość naszych odbiorców poza walorami estetycznymi chwali doskonałe wykonanie pozostające w zgodzie z większością systemów mocujących. Kabiny wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości od 8 mm do 12 mm. Wytwarzając nasze produkty nie jesteśmy ograniczeni standardowymi wymiarami - dlatego możemy dowolnie dostosowywać elementy ze szkła oraz systemy montażowe do każdego wnętrza. Na specjalne zamówienie lub projekt wewnętrzne ściany kabin prysznicowych mogą zostać obłożone szkłem z grafiką lub szkłem lakierowanym. Nasze doświadczenie i fachowość służą realizacji indywidualnych aranżacji wnętrz naszych Klientów.

Dlatego na ich zlecenie jesteśmy w stanie wykonać różne rodzaje kabin prysznicowych. W naszej ofercie dostępne są warianty z drzwiami zamocowanymi na niewielkich i gustownych zawiasach lub zamontowanymi na przesuwnych szynach. Oferujemy także modele typu walk-in, które posiadają otwarte wejście. Nasi Klienci wybierają szklane kabiny prysznicowe jako elementy łazienek w bardzo różnych stylach. Jest to w końcu materiał, który wspaniale pasuje do płytek ceramicznych, a także metalowych i kamiennych elementów często występujących w łazienkach. Dzięki częściowo lub całkowicie transparentnej powierzchni kabiny, pomieszczenie zyskuje dodatkowe doświetlenie, a w rezultacie wnętrze wydaje się większe i bardziej przestronne. Z kolei wykonanie kabiny z wytrzymałego szkła hartowanego sprawia, że jest ona odporna na ewentualne uderzenia oraz gwałtowną zmianę temperatur, która często ma miejsce w łazience. Zaletą szklanych kabin prysznicowych jest także fakt, iż zajmują mało miejsca i łatwo utrzymać je w czystości.

Jeżeli kabiny prysznicowe w Warszawie to tylko Krystal - zapraszamy!
 
 

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389