Szklane panele kuchenne


Panele szklane naszej produkcji to zaangażowanie, precyzja i doświadczenie. Panele szklane w Warszawie to szeroka możliwość wyboru, ale panele najwyższej jakości, dostosowane indywidualnie do każdego Klienta znajdziecie Państwo tylko u nas! Oferujemy wysokiej klasy panele szklane, które doskonale sprawdzą się zarówno w kuchni jak i w innych pomieszczeniach. Imponujące szklane schody, drzwi, podłogi, kuchenne blaty - to tylko kilka z wielu możliwości jakie daje wykorzystanie paneli szklanych.

Do każdego zamówienia zawsze podchodzimy indywidualnie, każdy projekt jest dla nas osobnym wyzwaniem, wszystkie jednak posiadają cechę wspólną - jakość - bowiem marka Krystal to zawsze w pełni profesjonalny montaż paneli szklanych w Warszawie!

Nasza firma zajmuje się nie tylko wykonaniem paneli szklanych, ale także ich dowozem i montażem. Oferujemy montaż paneli szklanych w Warszawie i okolicach oraz wszelką niezbędną pomoc związaną z naszymi produktami i ich użytkowaniem.

Panele szklane coraz częściej zastępują tradycyjne i wysłużone kafelki. Panele szklane mogą być wykonane ze szkła laminowanego lub mocnego szkła hartowanego, które gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szklana powierzchnia gwarantuje łatwe utrzymanie paneli w czystości, nie wymagają specjalistycznej chemii gospodarczej. Panele szklane mogą zostać zaopatrzone w dowolną grafikę, mogą to być wzory gładkie wykonane w technologii szkła lakierowanego jak i bardziej skomplikowane wydruki. Istnieje możliwość realizacji modułowych paneli szklanych. Bez względu na wybór są one proste w montażu, estetyczne oraz wytrzymałe.

Dlatego właśnie docenią je zarówno osoby, które nie spędzają w kuchni zbyt wiele czasu, jak i prawdziwi miłośnicy gotowania. Panele ze szkła są na tyle wytrzymałe, iż bez problemu można je umieścić blisko tak newralgicznych punktów w pomieszczeniu jak kuchenka czy zlew. Świetnie sprawdzą się również w miejscach, które służą do częstego przygotowywania posiłków, a także w kąciku jadalnianym. Szklane panele kuchenne tworzą jednolitą powierzchnię i dlatego - w przeciwieństwie choćby do kafelków - nie posiadają żadnych fug, które będą się brudzić. Dzięki temu nie wymagają tak metodycznego i częstego czyszczenia jak płytki, ani używania specjalnych preparatów. Oprócz swojej wysokiej funkcjonalności służą również jako świetny i indywidualny element wystroju pomieszczenia. Szklane panele kuchenne szczególnie spodobają się Klientom, którzy chcą zadbać o niepowtarzalną aranżację swojego wnętrza. Poprzez właściwie nieskończone możliwości personalizacji projektu paneli, każda kuchnia może stać się naprawdę wyjątkowa.

W celu dokładnego omówienia Państwa zamówienia i związanych z nim oczekiwań serdecznie zapraszamy do kontaktu:


   


 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389