Lustra Warszawa


Lustra Warszawa
Szukasz niecodziennej i praktycznej ozdoby swojego wnętrza - polecamy nasze lustra w Warszawie!

Najlepsze lustra w Warszawie - produkt jaki Państwu oferujemy to połączenie kilku istotnych elementów. Składają się na nie najwyższej jakości szkło, wieloletnie doświadczenie i precyzja wykonania . Dopiero połączenie tych elementów daje w stu procentach satysfakcjonujący efekt w postaci luster z najwyższej półki.
Nasze usługi obejmują precyzyjne przygotowanie, dowóz oraz montaż lustra w Warszawie i okolicach. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.
Aby wyposażyć swoje wnętrze w eleganckie, trwałe i najwyższej klasy lustra w Warszawie wystarczy skontaktować się z nami! Chętnie omówimy szczegóły Państwa zamówienia a następnie dołożymy wszelkich starań aby wykonany przez nas produkt spełniał Państwa oczekiwania.

Jeden z przedmiotów, bez którego ciężko sobie wyobrazić codzienne życie. Nie ma wnętrza, które nie zyskałoby dzięki przyozdobieniu lustrem. Jesteśmy bezpośrednim producentem luster najwyższej jakości. Wykonujemy lustra o grubości od 4 do 6 mm. Na specjalne zamówienie docinamy lustra na wymiar, nadajemy im dowolny kształt, szlifujemy i fazujemy krawędzie a także wykonujemy otwory montażowe oraz wycięcia pod kontakty i włączniki.

Nasi Klienci często tworzą nietypowe realizacje, które wymagają właśnie takiego precyzyjnego  przygotowania lustra przed jego montażem. A dzięki nowoczesnym technologiom, które posiadamy na miejscu, jesteśmy w stanie dostosować każdą taflę do wymagań technicznych danego projektu. Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest fakt, iż możemy przygotować lustro tak, by nie potrzebowało ono żadnej ozdobnej ramy. Samym dekoracyjnym elementem mogą już być jego odpowiednio obrobione krawędzie - choćby dzięki metodom fazowania oraz szlifowania - które nadadzą mu eleganckiego i stylowego charakteru. Lustra Warszawa są niezwykle chętnie wybierane przez naszych Klientów jako ozdoba najróżniejszych wnętrz - od łazienek, przez przedpokoje, a na salonach i sypialniach kończąc. Ich użytkownicy szczególnie chwalą zdolności optycznego powiększania każdej przestrzeni - nawet niezwykle niewielkiej. Lustra Warszawa nierzadko wykorzystywane są również do rozjaśniania wnętrz, gdyż swobodnie odbijają promienie świetlne.   

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389