Szklane regały Warszawa

21/12/2018
Wiele osób ceni szklane witryny i regały za ich prostotę oraz elegancję, jednak obawia się zakupu tych artykułów, ponieważ dalej są one postrzegane jako kruche, delikatne i podatne na uszkodzenia.

Szklane regały i witryny w Twoich wnętrzach
Wiele osób ceni szklane witryny i regały za ich prostotę oraz elegancję, jednak obawia się zakupu tych artykułów, ponieważ dalej są one postrzegane jako kruche, delikatne i podatne na uszkodzenia. Prawda jest zgoła inna - dzisiejsze szkło jest materiałem niezwykle wytrzymałym i odpornym, dzięki czemu może być z powodzeniem stosowane także do produkcji mebli codziennego użytku.

Szklane regały, witryny i półki oferują świetną okazję na wyeksponowanie naszych ulubionych przedmiotów i ozdób, a dzięki transparentności tafli, umieszczone na nich dekoracje będą widoczne w całej okazałości. Co więcej, jeśli zdecydujemy się na całkowicie zabudowaną szklaną witrynę, ochroni ona swoją zawartość przed kurzem oraz niepożądanym dotykiem - będzie więc idealna na prezentację wyjątkowo cennych przedmiotów lub dzieł sztuki. Szklane regały mogą z powodzeniem przetrzymywać także cięższe artykuły, np. książki. Dopilnujmy jednak, aby były one wykonane ze szkła hartowanego, które znacznie podwyższa oryginalną wytrzymałość tego materiału.

Pamiętajmy, że jesteśmy w stanie wybierać spośród różnorodnych wersji szkła używanego do produkcji mebli, a poszczególne tafle mogą być dowolnie barwione lub poddawane innej obróbce. Jeśli zależy nam na wysokiej przejrzystości koniecznie wybierzmy szkło UltraClear lub float. Z kolei jeżeli chcemy bardziej poeksperymentować, zdecydujmy się na szkło piaskowane, satynowe, laminowane, lakierowane lub z dowolną grafiką. Nie zapominajmy, że szkło to wysoce uniwersalny materiał, który może być swobodnie łączony z innymi tworzywami, choćby takimi jak metal czy drewno. Ta niezwykła właściwość sprawia, iż na rynku możemy spotkać nietuzinkowe szklane regały, witryny i półki, które nadadzą charakteru każdemu pomieszczeniu.

Szklane witryny, regały i półki to eleganckie, proste i naturalne meble, które idealnie wpasują się w każde wnętrze - od minimalistycznych przestrzeni, aż po pomieszczenia w duchu klasycznym.

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389