Szkło do biura Warszawa

12/12/2018
Niejeden przedsiębiorca mierzył się z wyzwaniem, jakim jest urządzenie, lub choćby zmodernizowanie, swojej przestrzeni biurowej. Podczas tego zadania musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak główne przeznaczenie pomieszczeń, ilość obecnych w nich pracowników, a nawet estetykę całej przestrzeni

Estetyczne i funkcjonalne zastosowanie szkła w przestrzeni biurowej
Niejeden przedsiębiorca mierzył się z wyzwaniem, jakim jest urządzenie, lub choćby zmodernizowanie, swojej przestrzeni biurowej. Podczas tego zadania musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak główne przeznaczenie pomieszczeń, ilość obecnych w nich pracowników, a nawet estetykę całej przestrzeni - w końcu nasza siedziba będzie pełnić także funkcję reprezentacyjną. Zastosowanie szkła w przestrzeni biurowej to rozwiązanie, które pomoże nam zadbać o wszystkie powyższe aspekty.

W przeszłości wiele biur zmagało się z problemem niedoświetlenia, lecz dzięki swojej transparentności, szklane ściany są w stanie podzielić każdą powierzchnię, jednocześnie nie pozbawiając jej naturalnego światła słonecznego. Właśnie dlatego, zastosowanie szkła w przestrzeni biurowej, ma sens szczególnie w przypadku projektowania miejsc wielkopowierzchniowych. W ten sposób możemy stworzyć biuro typu open-space, które sprzyja budowaniu zaufania i więzi pomiędzy pracownikami. Szklane komponenty nadadzą lekkości każdemu pomieszczeniu, a dzięki różnorodnym możliwościom personalizacji materiału, jesteśmy w stanie dopasować wszystkie tafle do wizerunku naszej marki.


W życiu każdej firmy pojawiają się oczywiście momenty, które wymagają prywatności i skupienia - rozmowa z podwładnym czy ważne spotkanie biznesowe to tylko niektóre z przykładów. Aby osiągnąć pożądaną nieprzezierność szkła, warto zdecydować się na jego piaskowaną odmianę, która zapewnia matowy efekt i pozwala na doświetlenie pomieszczenia, przy jednoczesnym zachowaniu kameralnego nastroju. Podobny skutek zyskamy poprzez zastosowanie na tafli ornamentów, grafiki czy nawet kolorowej folii. Możemy pokusić się również o zainwestowanie w nowoczesną technologię Smart Glass, która polega na elektronicznym sterowaniu przeziernością szklanej tafli.


Szkło to niezwykle stylowy materiał, który nada każdemu pomieszczeniu eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, a dzięki zastosowaniu szkła w przestrzeni biurowej zyskamy reprezentacyjną siedzibę, którą będziemy z dumą prezentować naszym Klientom i partnerom.

 

masz pytania?

 

skontaktuj się 
 
 
 

Krystal
A. Wawszczak, J. Kaczyńska

Rumiankowa 4
02-495 Warszawa
biuro@krystal.com.pl
22 817-51-84
22 667-78-50
22 867-16-57

Hartowania Szkła

Bodycha 67
hartownia@krystal.com.pl
22 723-78-98
22 723-51-73

 

REGON: 013208779
NIP: 5222379132
KRS: 0000113389